Fr o m juli 2018 kommer endast enskilda spelrätter att gälla på Friiberghs GK. Konvertering av familjespelrätter till enskilda spelrätter kommer att vara klart till den 30 juni. Priset (realvärdet) för enskild spelrätt under 2017 är satt till 1.000 kronor.

Klicka här för att läsa mer om enskilda spelrätter och U-spelrätter på Friiberghs GK

Familjerätt

gäller för två vuxna samt två barn

Anki Hammarkvist, 070-257 85 57,  Anki.Hammarkvist@sek.se
Bengt Edström, 070-389 19 30
Yvonne Ulvetoft tel. 070-6255245
Leif Christiansson tel.073-822 67 96
Lena Tigell Alfredsson, tel 070-558 8224, l.tigell@telia.com
Hans Wilén tel 072-201 21 23, alternativt 018-46 82 35
Ann Volgé, 070-772 0663, ann.volge@soyagroup.com
Göran Dahl mikeldal@telia.com, 072-530 6650
Tom Granskog 070 – 852 30 40
Ralf Jönsas 070-753 14 98
Agneta Lewander 070-347 14 17
Kristoffer Andersson, 070-567 44 19, Kristoffer.andersson@telia.com
Juha Pihlainen, 070-7195846, juha.p@comhem.se
Peter Hartvik, 0722-120920, peter.hartvik@gmail.com ( 2 st familjespelrätter )
Kjell Lindblom 070-591 7073 kli@lkkab.se
Tore Bäcklund 070-774 35 62 grotell.backlund@swipnet.com
Kjell Karlsson 0739-73 10 61 kjell.karlsson2@hotmail.com
Paula Call 070-9154498 fam.call@swipnet.se
Sven Fröberg s.frberg@telia.com
Emma Wickman emma_wickman@hotmail.com, +357 96527166
Leif Gunnarsson 070-911 85 11 eller 0171-562 87, johan.gustafson@actea.se

Enskild spelrätt

gäller endast en person

Rolf Lagerhäll, 073-329 53 21,  rolf.lagerhall@bredband.net
Stefan Dolvander, 070-322 03 20
Bo Lintzén 073-254 0523
Thomas Sternhoff, 070-421 6443
Stefan Nordahl 070-894 9255
Ingrid Carell, 070-748 3924, ingrid.carell@lanshalsan.se
Johnny Hellgren, 070-741 3074
Lena Sjöborg, 073-376 3760    lena.bellander@gmail.com
Gunilla Andersson, 070-477 9054
Jakob Hansson  070-745 11 46, jakob.hansson@tv4.se

Total Views: 4523 ,